Kiirlaen sobib ootamatute väljaminekute finantseerimiseks

Kiirlaen

On olukordi, kus lahendus tuleb leida kohe. Olgu kellaaeg hiline või varajane - Raha24 on sinu jaoks alati olemas. Taotle kiirlaenu kuni 2000 €. Vastus taotlusele koheselt.

 • Laen kätte minutitega
 • Personaalne intress al 2%
 • Haldustasud puuduvad
 • Kuni 2000 € konto väljavõtteta*
Taotlen

Ilma pangakonto väljavõtteta on võimalik laenu taotleda siis kui annad loa automaatseks päringuks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA.

Kiirlaen sobib ootamatute väljaminekute finantseerimiseks

Laenumakse kalkulaator

100 €
2000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse
 • Laen kätte minutitega
 • Personaalne intress al 2%
 • Haldustasud puuduvad
 • Kuni 2000 € konto väljavõtteta*

Ilma pangakonto väljavõtteta on võimalik laenu taotleda siis kui annad loa automaatseks päringuks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA.

Kiirlaen kontole mõne hetkega

Kiirlaen on populaarne tagatiseta laen, mis laekub positiivse laenuotsuse korral sinu pangakontole mõne hetkega.

Kiirlaenud sobivad ajakriitiliste ja vältimatute väljaminekute finantseerimiseks. Näiteks auto- või koduremont, hambaravi, lemmiklooma ravi või mõni muu tarbimisvajadus.

Esita laenutaotlus kodust lahkumata Raha24 iseteeninduses.

Raha24 eelised

 • Haldustasud puuduvad
 • Positiivse otsuse korral kiirlaen kohe kätte
 • Maksma võid hakata alles kolmandal kuul
 • Lisalaen personaalse limiidi piires
 • Kuni 6 kuud maksepuhkust

Nõuded laenutaotlejale

 • Eesti kodakondsus ja/või alaline elukoht on Eesti Vabariik
 • Vähemalt 18-aastane füüsiline isik
 • Netosissetulek vähemalt 600 € kuus
 • Puuduvad kehtivad maksehäired
Taotlen

Kiirlaenu lisainfo

 • Kiirlaenu krediidi kulukuse määr on 44,97% aastas järgmistel näidistingimustel: laenusumma 500 €, lepinguperiood 30 kuud, fikseeritud intressimäär aastas 39,29%, lepingutasu 45 €, tagasimaksete summa 813 eurot (30 tagasimakset) ja tarbija poolt makstav kogusumma 864 eurot. Maksimaalne krediidi kulukuse määr on 45% aastas. Finantsteenust osutab BB Finance OÜ.

 • 1. Ava konto ning identifitseeri ennast sobival viisil (valikus: Smart ID, Mobiil ID, ID-kaart).

  2. Pärast registreerumist vali taotlusvormil sobiv laenusumma, laenuperiood ja maksekuupäev. Selles etapis näed ka esialgset laenupakkumist. Muutes laenutingimusi muutub koheselt ka maksegraafik.

  3. Personaalse pakkumise nägemiseks peame veenduma sinu sissetulekute osas. Selleks vali: a) kas annad meile loa oma sissetuleku andmete pärimiseks läbi Maksu ja Tolliameti e-portaali ehk e-MTA. Või b) laed kasutajakeskkonda üles oma viimase 4 kuu pangakonto väljavõtte. Kiirlaen ilma konto väljavõtteta on võimalik ainult juhul kui e-MTA päringutele on luba antud ja laenusumma ei ületa 2000 € piiri.

  4. Pärast taotluse saatmist tuleb laenuotsus. Vastus taotlusele saabub SMS-i ja e-posti vahendusel. Enamik kliendid saavad automaatse otsuse juba mõne sekundiga. Kui automaatotsus mingil põhjusel ei saabu, siis hindavad kliendi laenutaotlust manuaalselt meie krediidihaldurid. Sellisel juhul võib lõpliku otsuse tegemiseks aega kuluda kuni paar tundi. Töövälisel ajal veelgi kauem, kuid mitte rohkem kui 12h. Raha24 krediidihaldurid ja klienditeenindus töötavad iga päev E-R kl 8.30-19.00 ja L-P kl 8.30-17.00.

  5. Peale tingimustega tutvumist ja laenulepingu kinnitamist saabub raha kohe kontole. Enamus juhtudel teostatakse ülekanne välkmaksena, kuid palume arvestada, et pankadevahelised ülekanded võivad nädalavahetuseti võtta kauem aega. Seda eriti kui ülekannet soovitakse mõne vähem tuntud krediidiasutuse arvedusarvele. Suurte ja tuntud pankadede (Swedbank, LHV, SEB ja Coop Pank) vahel töötavad välkmaksed laitmatult ja julgeme öelda, et nende pankade kliendid saavad Raha24’st laenu kohe kontole 24/7.

  Taotlemine koos registreerumisega võib hinnanguliselt aega võtta kuni 15 minutit.

 • 1. Kiire laenuväljastus
  Suureks eeliseks paljude kiirlaenu pakkujate ja ka pankade ees on kiire laenuväljastus.

  Positiivse laenuotsuse korral laekub soovitud summa kliendi pangakontole lausa mõne minutiga olenemata kellaajast ja nädalapäevast. Seda tingimusel kui laenutaotlus ja kliendi taustakontroll läbivad meie kontrollid ning kliendihalduril ei ole vaja kliendiga ühendust võtta. Vastasel juhul võib minna kauem, kuid tööaegadel mitte kauem kui mõni tund.

  Raha24 klienditugi on avatud igapäev – tööpäeviti kl 8:30-19.00 ja nädalavahetuseti kl 8.30-17.00.

  2. Mugavus laenu taotlemisel
  Laenamine ilma pangakonto väljavõtteta teeb taotlemise meeldivaks ja kiireks. Töötame iga päev selle nimel, et võimalikult paljud süsteemsed protsessid ja toimingud oleksid automatiseeritud, tehniliselt korras ja turvalised.

  Lisaks eelmainitule me ei küsi kliendilt üleliigseid andmeid, mis samuti teevad kogemuse meeldivamaks.

  3. Puuduvad varjatud kõrvalkulud
  Meil puuduvad varjatud kõrvalkulud nagu näiteks väljamaksetasu ja laenulepingu haldustasu.

  Kui nii mõneski finantsasutuses tuleb lepingutasu tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist, siis Raha24 puhul see nii ei ole. Lepingu sõlmimise tasu on jaotatud osamaksete vahel võrdselt laiali.

  Tänu kõrvalkulude puudumisele on uus kiirlaen samasuguse krediidikulukusega nagu esmalaengi. Kõik laenamisega seonduvad tasud on väljatoodud meie hinnakirjas.

  4. Vastutustundlik laenupakkuja
  Oleme vastutustundlik krediidipakkuja ja propageerime laena targalt põhimõtteid.

  Mainimata ei saa jätta ka seda, et me hoolime oma klientide käekäigust. Selleks määrame igale kliendile väga hoolikalt personaalse limiidi, mille piires saab ta krediiti kasutama hakata.

  Me ei anna laenu finantsiliselt täbaras olukorras olevatele inimesele kui näeme, et tal on palju kohustusi ning uus kiirlaen teeb tema majandusliku olukorra veel halvemaks. Kiirlaen maksehäirega kliendile on Raha24’s välistatud.

  Lisaks eelmainitule ilmub Rahablogis õpetlike postitusi säästmise ja investeerimise teemadel. Seda kõike teeme selleks, et anda omapoolne panus Eesti inimeste finantsteadlikkuse kasvatamiseks.

  Loe meie finantsteenuse erisuste ja kliendi eeliste kohta edasi SIIT!

 • 1. Kas mu sissetulek on kindel?
  Laenuvõtjal peab olema kindlustunne, et tal ei tekiks finantskohustuse täitmisel tulevikus makseraskusi. St. praegune sissetulek on kindel ning meie poolt pakutavad laenutingimused varasemaid kohustusi silmas pidades igati jõukohased. Kiirlaen sissetulekuta kliendile pole vastutustundlik ning on Raha24 puhul välistatud.

  2. Kui suur on vajaminev laenusumma?
  Kindlasti tasub läbi mõelda kui suurt summat laenata on vaja. Me määrame igale kliendile personaalse limiidi vastavalt tema krediidivõimekusele, kuid see ei kohusta klienti laenulimiiti täies ulatuses kohe kasutusele võtma. Me võimaldame limiidi piires mugavalt taotleda ka lisalaenu. Lisalaen liidetakse külge juba olemasolevale laenulepingule.

  3. Kas kulukuselt on tegu ikka hea pakkumisega?
  Suure tõenäosusega pole sinu esimene valik turu parim kiirlaen. Seetõttu on laenukohustuse võtmisel väga oluline hinnata laenamisega kaasnevat kogukulu. Tasub teada kui suur on summa, mille aasta jooksul maksad erinevate tasudena kokku. Siit soovitus: võrdle laenupakkumisi ja proovi leida soodsaim kiirlaen. Arvesta, et mida pikem on laenuperiood, seda kulukamaks laenamine muutub. Raha24 kiirlaenu minimaalne laenuperiood on 5 kuud ja maksimaalne kuni 60 kuud ehk 5 aastat. Eesti kiirlaenu pakkujad koondavad kokku erinevad laenuvõrdlusportaalid nt kiirlaenud.ee või laenukompass.ee.

  Finantskohustuste hindamisel ja pakkumiste võrdlemisel on abiks KKM. Krediidi kulukuse määr on protsentuaalne näitaja, mis ütleb kui kulukaks kujuneb laen ühe aasta kohta. Suurema laenusoovi korral pikemaks ajaks soovitame valida võimalikult madala määraga pakkumine. Kui rääkida Raha24’st, siis parimatel tingimustel aastas on KKM 27.24%. Meie maksimaalne aastane määr on 45%.

  Kindlasti tasub hoolega jälgida ka pakkumise kogukulukust rahalises vääringus. See annab KKM’ist isegi selgema vastuse hindamaks kui suur on tarbija poolt makstav laenu hind erinevate tasude näol kokku.

  4. Kas tegu on üldse sobiva finantstootega?
  Arvesta, et Eesti turul on palju krediidiandjad, mis pakuvad erinevaid finantstooteid. Kui oled veendunud, et sa vajad laenuraha ainult korra üheks kindlaks väljaminekuks, siis sobib sulle paremini väikelaen või isegi järelmaks. Väikelaenudel on kindel tagasimaksegraafik ja väiksem intressimäär.

  Kui soovid hoida avatud krediidiliini, teisisõnu püsivat rahatagavara juhuslikeks väljaminekuteks, siis sobib sulle pigem krediidikonto, mis on justkui virtuaalne krediitkaart. Krediidikonto puhul on tagasimaksegraafik paindlikum ning krediidileping tähtajatu. Samuti puudub lepingutasu.

  Raha24 finantsteenus sarnaneb rohkem pankade väikelaenuga, kuid julgeme väita, et meie teenus on pankadest kiirem.

 • Paljud Eesti finantsasutused, kaasa arvatud Raha24, on võimelised kliendile laenu väljastama kiirelt, tehes seda tänu automatiseeritud IT lahendustele ka vastutustundlikult. Seetõttu on väikelaenu ja kiirlaenu erinevused järjest ähmasemad ja pole võimalik eristada, millal väikelaen muutub kiirlaenuks ja vastupidi.

  Raha24 kiirlaenu ja väikelaenu krediidi kulukuses erinevusi ei ole. Ainus erinevus on laenu maksimaalne summa. Mõlemad laenud saabuvad kontole sama kiirelt ja neid saab taotleda füüsiline isik internetist kodust lahkumata.

Vali ise, millal laenumakseid alustad

Sõlmides laenulepingu, on igakuised osamakseid võimalik alustada, kas alates järgmisest või alles kolmandast kuust.

 1. osamakse 0 €
 2. osamakse 0 €
 3. osamakse vastavalt lepingule

“2 kuud hiljem” laenutoote valimisel lepingutasu puudub. Valiku saad teha laenutaotluse protsessis.

Esitan laenutaotluse

Tutvun tingimustega

Kiirelt liikuvas maailmas käi ajaga kaasas ning võta meie mugav
 
Väikelaen.
Remondilaen.
Reisilaen.
Tarbimislaen.
Pulmalaen.
Terviselaen.
Autolaen.

Loe edasi
Tagatiseta laen pesumasina soetamiseks

Väikelaen

Loe edasi
Laen remondi- ja sisustustööde finantseerimiseks

Remondilaen

Loe edasi
Laen mis aitab avastada laia maailma

Reisilaen

Loe edasi
Laen juhuks kui natuke jääb puudu

Tarbimislaen

Loe edasi
Laen pulmapidustuste finantseerimiseks

Pulmalaen

Loe edasi
Laen auto ostmiseks

Autolaen

Raha24 - Sinu usaldusväärne finantspartner

Raha24 - Sinu usaldusväärne finantspartner

Rahulolevaid kliente üle 105 000

Viimases kliendiuuringus selgus, et meie klientide rahulolu hinnang viie palli süsteemis on 4,4 punkti.

Kogemusi aastast 2006

Oleme tarbijakrediiti pakkunud üle 16 aasta. Tegutseme Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Turvaline ja töökindel

Teeme koostööd paljude tuntud ettevõtete ja asutustega, mis aitavad tagada teenuse turvalisuse ja töökindluse.

Küsi laenupakkumine täna!

 • Kiire vastus taotlusele
 • Liigseid andmeid ei küsita
 • Teenus avatud 24/7
Küsin pakkumist

Raha24 tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegvusloa nr 4.1-1/62 alusel