BB Finance meeskonnal on hea meel teatada, et Raha24 on tänu uuele koostööpartnerile senisest veelgi parem krediidiandja. Koostöö tuntud identifitseerimisteenuse pakkujaga Veriff loob meie uutele klientidele võimaluse taotleda krediiti nüüd veelgi turvalisemalt. Olemasolevatele klientidele muudatusi ei kaasne.

Kliendi turvalisus on meile oluline

Peamine põhjus, miks pöördusime Veriffi poole on järjest kasvav trend veebipettuste juhtumites. Seetõttu on oluline ajaga kaasas käia ja teha krediidiandjana kõik endast olenev, et tagada Raha24 kasutajatele maksimaalne turvatunne laenude taotlemisel.

Kliendi turvalisus on meile oluline, sest pettusjuhtumid mitte ei põhjusta tarbetuid raskusi isikutele, kes langesid kurjategija ohrviks, vaid koormavad ka teenusepakkujat ennast juhtumite menetlemisel. Mõistagi heidab selliste kahetsusväärsete juhtumite realiseerumine negatiivset kuvandit kogu ettevõtte mainele.

Kuidas Veriff toimib?

Veriffi kirjeldamisel võib tuua paralleeli Tallinna Lennujaamas asuva automatiseeritud passikontrolliga, kus elektrooniline turvavärav kontrollib, kas isik ja tema esitatud dokument on omavahel vastavuses või mitte. Veriffi puhul toimub põhimõttelt sarnane toiming taotleja isiklikus nutiseadmes.

Eduka Veriffi isikusamasuse tuvastamise soorituseks oleme kirja pannud samm-sammulise kirjelduse. Lisaks ilmuvad ka nutiseadme ekraanile vastavad juhised.

1. Otsi välja oma ID-kaart, juhiluba, pass või elamisluba.

2. Seejärel alusta Veriffiga isikusamasuse tuvastamist vajutades “Alusta” nuppu.

3. Kasutades arvutit on Sul võimalik valida, kas skaneerid QR koodi või sisestad oma telefoninumbri, kuhu saadetakse tuvastamiseks link.

4. Kasutades nutitelefoni avaneb koheselt tuvastamise vaade ehk eelmist sammu ei ole vaja teostada.

5. Seejärel tee oma valitud dokumendist pilt esiküljelt.

6. Ja siis dokumendi tagaküljelt.

7. Viimases sammus tee pilt enda näost (nn selfie).

Sellega ongi protsess lõppenud.

Veriffi isikusamasuse tuvastus tuleb läbida kõikidel uutel klientidel enne krediidi kasutusele võtmist. Biomeetriline kontroll on krediiditaotluses paigutatud viimaseks etapiks ja verifitseerimine tuleb läbida ainult ühe korra. Kogu protsess ei tohiks aega võtta rohkem kui 1 minut.

Kui isiku tuvastamisel peaks esinema tehnilisi tõrkeid, siis palume võtta ühendust meie klienditeenindusega.

Miks just Veriff?

Esiteks suhtlus Veriff’iga oli algusest peale väga meeldiv. Veriff meeskond on olnud kiiresti reageeriv, tähelepanelik ja alati valmis käsitlema kõiki päringuid või muresid, mis meil liidestamise vältel tekkisid.

Lisaks pakkus Veriff sobivat integreerimisprotsessi, muutes meie jaoks nende lahenduse olemasolevatesse süsteemidesse võrdlemisi lihtsaks. Arusaadav ja selge dokumentatsioon säästis meie aega ja ressursse ning võimaldas teenuse kiirelt Raha24 kasutajateni viia.

Mainimata ei saa jätta ka ettevõtte päritolu. Nimelt tegemist on tunnustatud Eesti ettevõttega.

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa