Remondilaen sobib uue mööbli soetamiseks

Remondilaen

Kuni 10 000 € suurune tagatiseta remondilaen võimaldab sul pikalt edasi lükatud kodu värskenduskuuri lõpuks teoks teha. Taotle kasvõi sisustuspoes, uusi diivaneid proovides.

 • Laen kätte minutitega
 • Personaalne intress al 2%
 • Haldustasud puuduvad
Taotlen
Remondilaen sobib uue mööbli soetamiseks

Laenumakse kalkulaator

500 €
10 000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse
 • Laen kätte minutitega
 • Personaalne intress al 2%
 • Haldustasud puuduvad

Remondilaenuga kodu kauniks

Remondilaen on kodu renoveerimise ja sisustamise finantseerimiseks sobilik tagatiseta laen, mis aitab sul täita soovi elada renoveeritud ja kaunis kodus. Remondilaenu abiga võid soetada nii ehitustarbeid kui ka osta näiteks uut mööblit või muid sisustuselemente.

Raha24 pakub remondilaenu summas 500–10 000 €. Tagasimakse periood 5–60 kuud. Laenuraha kasutamisele ei sea me mingeid piiranguid.

Raha24 eelised

 • Raha24 ei küsi arveid ega ostutšekke
 • Positiivse otsuse korral remondilaen kohe kätte
 • Lisalaen personaalse limiidi piires
 • Kuni 6 kuud maksepuhkust

Nõuded laenutaotlejale

 • Eesti kodakondsus ja/või alaline elukoht Eesti Vabariigis
 • Vähemalt 18-aastane füüsiline isik
 • Netosissetulek vähemalt 600 € kuus
 • Puuduvad kehtivad maksehäired
Taotlen

Remondilaenust rohkem

 • Meie laenutoote suurim eelis on paindlikkus ja kiirus. Paindlikkuse all peame silmas eeskätt asjaolu, et meie remondilaen ei sea kliendile kasutamispiiranguid. Kui suurpankadest laenu taotlemisel tuleb silmas pidada lõputuna näivat bürokraatiat, siis Raha24 on laenu väljastamiseks kehtestanud märksa leebemad nõuded. Näiteks ei kohusta me laenu taotlemisel esitama detailseid kalkulatsioone planeeritavale ehitustööle.

  Samuti ei sea me piiranguid selles osas, millise ehitustöö teostamiseks on lubatud remondilaenu kasutada. Eeldame, et meie kliendid kasutavad raha vastutustundlikkuse printsiipe järgides ning parima äranägemise järgi, mis kokkuvõttes annab kõige suurema kasuteguri meie klientide hüvanguks.

  Usume, et just paindlikkus ning kiirus on need märksõnad, mis on teinud meie laenutootest ühe eelistatuma omataoliste seas.

 • Enne lõpliku laenuotsuse tegemist soovitame võrrelda erinevate laenuandjate pakutavaid tingimusi, et leida enda jaoks parim pakkumine.

  Kõige selgema pildi laenu üldisest kulukusest annab tarbijale krediidi kulukuse määr (lühend: KKM). Raha24 tüüpilise laenunäite koos krediidi kulukuse määraga leiad meie kodulehe jalusest. Personaalse pakkumise saamiseks tuleb esitada laenutaotlus.

  Laenueelse analüüsi teostamine annab võimaluse hinnata, milliseks planeeritav kohustus kujuneb ning kui võimetekohane see tarbija rahakoti jaoks erinevaid aspekte võrreldes saab olema.

 • Raha24 laenude eripära võimaldab tarbijal taotleda laenu kodust lahkumata. Laenu saamise teekonnal on kliendi esimeseks sammuks tutvumine meie finantsteenuse tingimustega. Soovitame enne laenutaotluse esitamist kasutada laenukalkulaatorit, et selgitada välja tagasimaksete suurus esialgselt valitud makseperioodi kestel.

  Laenukalkulaatori abil on võimalik hinnata, milliseks võib võetava laenukohustuse tõttu kujuneda tulevane maksekoormus. Pärast taotluse esitamist ning selles avaldatud andmetele hinnangu andmist saame teha täpsema laenupakkumise.

  Positiivse laenuotsuse korral laekub raha sinu pangakontole juba loetud hetkede möödudes/pärast. Laenude väljastamise puhul oleme eelkõige pingutanud selle nimel, et kogu protsess oleks kiire, läbipaistev ning võimalikult vähest aega nõudev tegevus kõikide osapoolte jaoks.

 • Maksehäire tekke vältimiseks on esmasoovitus taotleda tasuta maksepuhkust kuni 6 kuud ja taastada sellel perioodil oma maksevõimekus.

  Kui klient on osamakse tasumisega juba hilinenud, siis soovitame näidata initsiatiivi ja võtta ise ühendust Raha24 personaalse laenunõustajaga telefonil +372 662 0502 või kirjutada e-posti aadressil info@raha24.ee

  Võla likvideerimiseks saame pakkuda ka laenulepingu refinantseerimist.

Laenuintress augusti lõpuni ainult 2% kuus

Kasuta võimalust ja laena senisest soodsamatel tingimustel. Ainult augustikuu lõpuni on intressimäär sulle fikseerituna täpselt 2% kuus ehk 24% aastas. Pakkumine kehtib uuele kliendile ning püsikliendile.

Kasutan pakkumist

Kiirelt liikuvas maailmas käi ajaga kaasas ning võta meie mugav
 
Väikelaen.
Autolaen.
Reisilaen.
Tarbimislaen.
Kiirlaen.
Pulmalaen.
Terviselaen.
Ärilaen.

Loe edasi
Tagatiseta laen pesumasina soetamiseks

Väikelaen

Loe edasi
Laen auto ostmiseks

Autolaen

Loe edasi
Laen mis aitab avastada laia maailma

Reisilaen

Loe edasi
Laen juhuks kui natuke jääb puudu

Tarbimislaen

Loe edasi
Laen kiireloomulisteks väljaminekuteks

Kiirlaen

Loe edasi
Laen pulmapidustuste finantseerimiseks

Pulmalaen

Loe edasi
Laen ettevõtte rahastamiseks

Ärilaen

Raha24 – sinu usaldusväärne finantspartner

Raha24 – sinu usaldusväärne finantspartner

Registreerunud kliente üle 122 000

Viimases kliendiuuringus selgus, et meie klientide rahulolu hinnang viie palli süsteemis on 4,4 punkti.

Kogemusi aastast 2006

Oleme tarbijakrediiti pakkunud üle 17 aasta. Tegutseme Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Turvaline ja töökindel

Teeme koostööd paljude tuntud ettevõtete ja asutustega, kes aitavad tagada teenuse turvalisuse ja töökindluse.

Küsi laenupakkumist juba täna!

 • Kiire vastus taotlusele
 • Liigseid andmeid ei pärita
 • Teenus avatud 24/7
Küsin pakkumist

Raha24 tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa nr 4.1-1/62 alusel.