Eripakkumine uuele kliendile ja püsikliendile! Kuni mai lõpuni on intress 2% kuus. Taotlen

Kuidas toimida makseraskuste korral?

Kui sul tekivad makseraskused või jääd maksmisega muul põhjusel hiljaks, siis palun pöördu meie poole esimesel võimalusel, sest:

  • mida kiiremini reageerid, seda suurem on võimalus saavutada meile mõlemale sobiv kokkulepe ja lahendus;
  • koos probleeme ennetades saame vältida või vähendada võimalikke võlgnevusega kaasnevaid kulutusi (nt viivis, võlateatiste edastamise tasud, inkasso-, kohtu- või täitemenetlusega seonduvad kulud).
  • viivitamine võib oluliselt mõjutada tulevikus laenude, liisingute ja järelmaksude saamist;
  • kui leiame lahenduse aegsasti, ei jää sinu võlgnevuse kohta avalikku märget maksehäireregistritesse;
  • maksepuhkuse võimaldamisel või igakuise laenumakse vähendamise korral saad keskenduda makseraskusi põhjustava probleemi lahendamisele;
  • makseraskuste ületamise peamine võti on koostöö ning laenuandja ei ole huvitatud sellest, et võlgade sissenõudmisega hakkab tegelema inkasso või kohtutäitur.

Meie klienditeenindajad on kokku puutunud mitmete võlajuhtumitega ja nad saavad pakkuda mitmeid erilahendusi. Selleks palun teavita meid koheselt makseraskuste põhjustest koos ülevaatega, millal ja kui palju on võimalik maksta. Lisaks loe kindlasti läbi kõik meie poolt saadetavad kirjad.

Pea meeles, et makseraskuste tekkimisel eeldame aktiivset tegutsemist ennekõike sinult endalt. Seejuures on sul võimalik hankida infot võimalike riiklike programmide ja toetuste kohta, mis on loodud tarbijate abistamiseks makseraskuste korral.

Ootamatus olukorras ei peaks tundma valehäbi, sest aeg-ajalt suureneb meie kõigi koorem ja makseraskustest vabanemiseks on olemas erinevaid võimalusi. Kindlasti ei ole lahenduseks vanade võlgnevuste kustutamine uute kulukate laenude abil, sest sellega võib kaasneda ohtlik „lumepalliefekt“.

Ära karda oma rahalistest probleemidest rääkida – pöördu abi saamiseks võlausaldaja poole ja ole oma olukorra hindamisel aus. Kui sul puudub selge ülevaade kõikidest oma võlgnevustest ja kohustustest, siis soovitame konsulteerida võlanõustajatega.

Makseraskuste korral võta meiega koheselt ühendust ning ära viivita, sest nõustamise käigus on võimalik leida sobiv lahendus.

Kasulik teave:

Raha24 – sinu usaldusväärne finantspartner

Raha24 – sinu usaldusväärne finantspartner

Registreerunud kliente üle 122 000

Viimases kliendiuuringus selgus, et meie klientide rahulolu hinnang viie palli süsteemis on 4,4 punkti.

Kogemusi aastast 2006

Oleme tarbijakrediiti pakkunud üle 17 aasta. Tegutseme Finantsinspektsiooni väljastatud krediidiandja tegevusloa alusel.

Turvaline ja töökindel

Teeme koostööd paljude tuntud ettevõtete ja asutustega, kes aitavad tagada teenuse turvalisuse ja töökindluse.

Küsi laenupakkumist juba täna!

  • Kiire vastus taotlusele
  • Liigseid andmeid ei pärita
  • Teenus avatud 24/7
Küsin pakkumist

Raha24 tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa nr 4.1-1/62 alusel.