Laenud

Laenud kiirelt kätte

Meie kiired tagatiseta laenud pakuvad Sulle alati tuge kui natuke jääb puudu.

Taotle

Vastus taotlusele

koheselt

Laen kätte

minutitega

Intressimäär alates

2% kuus

Kuni 2000 € konto

väljavõtteta*

* Ilma pangakonto väljavõtteta on võimalik laenu taotleda kui annad loa automaatseks päringuks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €

Vali ise, kas alustad maksmist kohe või alles kolmandast kuust. Valiku saad teha laenu taotlemisel

Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!


Laenud

Raha24 eelised

Raha24 on nagu Sinu hea sõber- laenupartner, kes on alati olemas ning kelle poole saab laenamise sooviga pöörduda. Alati! Raha24 krediidiandja suurim eelis on olla paindlik, bürokraatiavaba ja alati avatud. Võtame laenutaotlusi vastu 24/7 ja nii esmaspäevast pühapäevani, 7 päeva nädalas, 365 päeva aastas.

Raha24-st saab raha laenata erinevaid vajadusi ja eesmärke silmas pidades. Anname ilma suurema paberimajanduseta üsna vabad käed laenu kasutamisel, kuna leiame, et laenaja ise teab oma vajadusi kõige paremini. Raha24 laenud ei vaja käendajat ega tagatist. Need vajavad vastutustundlikku laenajat.

Raha24 kliendiks olemise eelised:


Laenud igaks otstarbeks


Väikelaen

Raha24 väikelaen on parim lahendus ootamatuteks suuremateks tarbimiskulutusteks. Tervis, tehnika ja remont on vaid mõned märksõnad, kus väikelaen aitab.

Laenu kasutamise sihtotstarve on vaba, kuid kõige harilikumad põhjused väikelaenu võtmiseks on suuremad vajaduspõhised väljaminekud. Näiteks ootamatult töötamast lakanud kodutehnika, mis vajab väljavahetamist; kodu värskendamine värvi või uue katusega; ettenägematud tervisekulutused või näiteks oodatust kallimaks osutunud autoremont. Väikelaen finantseerib tarbimiseks minevaid kogukaid summasid, mida koheselt välja käia võib olla keeruline.

Raha24 on väikelaenu pakkuja, kust saab laenu 100-5000 euro ulatuses makseperioodiga 5-60 kuud. Laen on paindlik: ei vaja käendajat ega tagatist ning taotlejalt ootame vaid eeskujulikku finantskäitumist ja püsivat sissetulekut. Raha24 väikelaenu saab taotleda mugavalt läbi veebi ja ilma kodust lahkumata. Raha saab kätte kiirelt, umbes päeva jooksul.

Väikelaen on mugavaim võimalus tegeleda ootamatute suuremate tarbimiskuludega, mis muidu rahakotile laastavalt mõjuks. Olgu selleks uus kodusisustus, suurem investeering huvidesse näiteks fotoaparaadi või jalgratta näol või ehk hoopis ootamatu hea investeerimisvõimalus. Saame aidata - Raha24 väikelaen on Sinu teenistuses 24/7.

Kiirlaen

Kiirlaen on sobilik laenulahendus, kui äkitselt tekib vältimatu suurem rahaline väljaminek. Näiteks ootamatu hambavalu koos kuluka raviprotseduuriga või hoopis ettenägematu probleem autoga.

Meie soovitame kiirlaenu eelkõige kiirete ja vältimatute probleemide lahenduseks, kuid tegelikult ei ole laenuraha kasutus piiratud ja konkreetse sihtotstarbega määratletud. Vahel on soov lihtsalt bürokraatiat vältida ning leida mugav ja kiire rahalahendus.

Tagatiseta kiirlaenu tingimused on küllaltki paindlikud. Ootamatusi finantseerib Raha24 läbi kiirlaenu 100-2000 euroga. Tagasimakseperiood on 5-60 kuud. Laenu saamiseks peab olema vähemalt 18-aastane ja püsiva sissetulekuga. Meie kiirlaenud on klientide poolt eelistatud lisaks kiirusele ka personaalse lähenemise poolet. Maksehäire olemasolul me laenuandmist ei võimalda, kuid maksehäire ennetamiseks on võimalik saada maksepuhkust kuni 6 kuud.

Raha24 on avatud 24 tundi ööpäevas ning reageerime kiirlaenudele alati eelisjärjekorras - hindame kliendi aega, diskreetsust ja tema jaoks olulisi vajadusi.

Ärilaen

Raha24 ärilaen on paindlik laenutoode heade ideedega ettevõtlikele inimestele. Ärilaen aitab toetada ettevõtte mistahes arengufaasi, et saavutada kasv ning realiseerida innovaatilisust ning ettevõtlikkust. Raha24 ärilaen on igati soodne ja mugav viis, et oma ettevõtet rahastada.

Raha24 ärilaenu abil saab ettevõtte olulisi protsesse rahastada 15 000 euro ulatuses. Ettevõtted on erinevad ning seega on ka nende protsessid ja vajadused omanäolised. Raha24 ärilaen laenule konkreetset kasutusotstarvet ei sea. Seega saad laenata kas väiksemaks vajadusepõhiseks investeeringuks, mõne uue toote lansseerimiseks või hoopis jooksvateks kuludeks. Sina tead, mis on Sinu ärile oluline ja meie aitame eesmärkide saavutamisele kaasa!

Raha24 ärilaenu taotlemine on lihtne, mugav ja kiire. Laenamise protsess hõlmab viimase aasta äritegevuse ülevaateid, laenu vastus saadetakse telefoni või e-posti teel nädala sees, tööaegadel. Püüame omapoolsete paindlike tingimustega teha ärilaenu toote jõukohaseks suuremale hulgale ettevõtetest ja vältida üldist paberimajandust, mida suurtes korporatiivpankades juba piisavalt on. Raha24 ärilaenu tagatiseks on inimestevaheline usaldus ning uskumine ettevõtlusesse, meie huvi ei ole kellegi rahaasjadesse otsene sekkumine.

Raha24 ärilaen on loodud, et toetada ettevõtmisi igas arengufaasis. Seda põhjusel, et me usume ettevõtlikesse inimestesse!

Remondilaen

Raha24 remondilaen on mõeldud kõigile, kes juba ammu unistanud kodu renoveerimisest, kuid pole leidnud võimalust seda ise ühe korraga finantseerida. Kui Sind häirib seinast kooruv krohv, leiad, et tänane elektripliit on ajast ja arust või oled tüdinenud sellest mummulisest tapeedist magamistoas, aitab koduga seotud kulutusi finantseerida remondilaen.

Kodu on kindlus ja koht, kus peab end hästi tundma. Vahel piisabki vaid tapeedi vahetusest, et sammuke unistuste kodule lähemal olla! Teinekord nõuavad kodused remonditööd suuremat finantsilist väljaminekut ja nii lükkub remont rahanappusel pidevalt edasi. Remondilaen ongi mõeldud koduga seotud kuludeks oma ärenägemise järgi. Vajad värvivärskendust? Unistad uuest köögimööblist? Soovid vannituba kaasajastada? Või hoopis muud? Raha24 remondilaen ei nõua laenu eeldusena ehituslikku detailplaneeringut ja laseb Sul olla oma kodu peremees. Just Sina tead, missugune on Sinu unistuste kodu ja mis seal olema peab, et ennast oma kodus hästi tunda.

Raha24 paindlik remondilaen viib sammukese lähemale just Sinu unistuse kodule. Taotlemine käib lihtsalt - täitsa kodust lahkumata ning Raha24 pakub remondilaenu 500-5000 euro ulatuses tagasimakseperioodiga 5-60 kuud.

Ei ole paremat investeeringut, kui oma kodu. Sinu unistuste kodu ei pea olema pelgalt unistus, Raha24 remondilaen aitab paindlikult ette võtta sisustusliku uuenduskuuri.

Reisilaen

Raha24 reisilaen on loodud unistuste reisi või puhkuse finantseerimiseks. Jalutuskäik Itaalia veinimõisas, surfamine Bali rannas või lumelauaga Skandinaavia talve avastamas - oled sellest kõigest unistanud, kuid kahjuks tundub see korraga liialt suur väljaminek? Reisilaen võimaldab finantseerida ammust unistuste puhkust või tõelist seiklust nii, et reisiga kaasnevaid suuremaid kulutusi saab pikemale perioodile hajutada.

Raha24 reisilaen võimaldab finantseerida mistahes reisiga seotud kulutust - alustades lennupiletitest ja majutustest lõpetades erivarustusega, mida vajad üheks džunglimatkaks või korralikuks mäereisiks. Raha24 tahab olla taustajõud, mis finantseerib kliendi soovil lisaks otsesele reisikulule ka kaudsed väljaminekud ning vajadusel toetab ka nn. reisirahaga, mis hõlmab sihtkohas tarbimise ja viibimise kulutusi.

Reisilaenu mõistlik intress ning paindlikud laenutingimused Raha24-s lubavad unistuste reisi tõepoolest ka täiel rinnal nautida ning kõiki soovitud elamusi koguda. Laenu taotlemine on lihtne ja kiire nagu ka raha, mis laekub kontole juba samal päeval - sest unistuste sihtkohta tuli just superpakkumine, millele on tarvis kiirelt reageerida. Reisiks on võimalik laenata 100-5000 eurot laenamise perioodiga 5-60 kuud.

Raha24 reisilaen on mõeldud seiklushimulistele inimestele, kes vajavad oma unistuste puhkuse ja maailmas rändamise plaanidel stressivaba lisaraha võimalust. Maailm vajab ju avastamist!

Autolaen

Raha24 autolaen on sihtotstarbeline laen uue sõiduki soetamiseks. Autolaenu saab taotleda kuni 5000 euro ulatuses ning selle abil saab hankida mistahes vanuses ja läbisõiduga sõiduauto.

Raha24 autolaenu suurim eelis peitub laenu saamise kiiruses. Autolaenu saab taotleda igal ajal, kas või autopakkumisi sirvides või kohe pärast proovisõitu. Taotlemiseks tuleb laenumakse kalkulaatoriga sobilik summa ja makseperiood valida ning vastata mõnele küsimusele. Kuna tegeleme taotlusega koheselt, siis on võimalik raha kiirelt kätte saada juba samal päeval.

Raha24 autolaenust võib mõelda justkui ühekordse suurema väljamineku hajutamist pikemale perioodile. Korralik auto sõiduvahendina ei ole mitte ainult igapäevane tarbeese vaid investeering ning elu- ja töökorralduseks vältimatu vahend.