Laen ilma konto väljavõtteta

Meil on hea meel teatada, et oleme saanud kliendi jaoks veelgi särtsakamaks krediidiandjaks. Nimelt saame kliendi maksevõimekust hinnata ka pangakonto väljavõtet nägemata. See tähendab, et me pakume kuni 2000 € ilma konto väljavõtteta. Loe täpsemalt, kuidas ja mis tingimustel!

Hiljuti läbi viidud kliendiuuringust selgus, et meie kliendid soovivad oma laenu veel mugavamini ja kiiremini vormistada. Eraldi nimetatigi soovi, et varasem laenaja võiks saada järgmise laenu ilma liigse tõestamiseta ja pangaväljavõtet esitamata.

Kuidas saab laenu taotleda ilma pangakonto väljavõtteta?

Ilma pangakonto väljavõtteta taotluse esitamine sai teoks, sest nüüd on meil võimalik teha päringuid Maksu- ja Tolliametisse. See võimaldab meil saada infot kliendi sissetulekute kohta. Kui esmapilgul võib tunduda, et me laenutaotleja krediidivõimekust üldse ei hinda, siis tegelikkuses hindame seda nö taustal automaatse päringu abil.

Meeles tuleb pidada 3 punkti

  1. Ilma konto väljavõtteta laenamisel oleme seadnud limiidiks kuni 2000 €.
  2. Meie eritingimus ilma konto väljavõtteta laenamisel on, et kliendil tuleb Eesti.ee portaalis BB Finance OÜ-le anda luba automaatseteks päringuteks oma sissetulekute kohta läbi e-MTA. Loa andmine käib mugavalt laenutaotlemise ajal.
  3. Kui automaatne lahendus mingil põhjusel ei tööta, siis lisavõimalusena on võimalik krediiti saada ilma pangakonto väljavõtteta, kui esitad oma sissetuleku andmed Maksu- ja Tolliameti e-portaalis nö käsitsi. Selleks vaata e-MTA juhendit.

Kokkuvõttes tähendab see kliendi jaoks lühemat laenutaotlust ja kiiremat krediidi kättesaamist. Pane tähele, et Raha24 jätab endale õiguse taotlejatelt vajadusel küsida ka pangakonto väljavõtet.

Laenumakse kalkulaator

100 €
10 000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse

Laena alati vastutustundlikult

Vajaduse korral on laenu võtmine tänases online-maailmas äärmiselt mugav ja kiire, kuid me ei väsi kordamast ja oma klientidele meelde tuletamast, et lähtume Raha24-s laenu andmisel ennekõike vastutustundliku laenamise põhimõttest.

Teeme võimalikult palju päringuid ja uuringuid ja taustakontrolle automatiseeritult, et klient saaks tegeleda oma igapäevaste tegevustega ega peaks kulutama asjatult aega väljade täitmisele ning tõenduste saatmisele.

(Artikkel ilmus algselt 28.10.2021)

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa