17 fakti, mida sa Raha24 kohta ilmselt ei teadnud

Raha24 sai täna, 14. detsembril, juba 17-aastaseks! Soovime oma kliente selle teekonna eest südamlikult tänada! Sellest inspireerituna koostasime loetelu faktidest, mida sa meie kohta äkki veel ei teadnud.

Võiks arvata, et pea kaks kümnendit tegutsenud kaubamärki tunnevad logo järgi paljud, aga kas sa tead meist veel järgmisi asju…

1. Automatiseeritud protsessid

Peamine väärtus võrreldes paljude teiste krediidiandjatega on kiirus. Me suudame kliendi taotlusele esmapakkumise teha juba loetud sekunditega olenemata sellest, millisel kellaajal või nädalapäeval see saadetud on. 92% laenuotsustest on automaatsed.

Kuna meile on oluline olla oma kõlava hüüdlause: “Alati Sinu jaoks olemas” ülesannete kõrgusel, siis on meil valmidus väljastada ka laene automatiseeritult 24/7. Seda kõike tehnoloogia abil, kuid vastutustundliku laenuandja printsiipe järgides.

2. Saad laenata konto väljavõtteta

Maksimaalne laenusumma on 5000 €, kuid sh saame kuni 2000 eurot väljastada ilma pangakonto väljavõtteta. Seda eritingimusel kui klient annab loa teha nö e-MTA päring oma sissetulekute kohta.

3. Võid alustada tagasimakseid 2 kuud hiljem

Pakkumine võimaldab kliendil laenu tagasimaksmisega alustada, kas järgmisesst kuust või 2 kuud hiljem. Esimesed kaks kuud ühtegi osamakset tegema ei pea.

Tutvu “Võta rahale puhkust” pakkumisega!

4. Pakume nii väikelaenu kui ka krediidikontot

Raha24 finantsteenust võib käsitleda kui traditsioonilist väikelaenu, millel on kindel maksagraafik. See on ideaalne lahendus konkreetse väljamineku finantseerimiseks.

Paindliku tagasimaksegraafikuga krediidikontot pakub Raha24 sõsarbränd HyBa, mida haldab samuti BB Finance OÜ. Hyba CREDIT võimaldab kasutusele võtta limiiidipõhise krediidiliini, mis töötab tähtajatu lepingu alusel justkui virtuaalne krediitkaart. HyBa on sobiv lahendus kui tahad tekitada nö rahatagavara ja kasutada krediiti vajaduspõhiselt.

Juhime tähelepanu, et mõlema teenusepakkuja juures korraga aktiivset krediidilepingut omada ei saa!

5. Soovime olla vastutustundlik krediidiandja

Raha24 on vastutustundlik krediidiandja, kes väljastab tarbijakrediiti lähtudes vastutustundliku laenamise printsiibist. Me ei soovi olla nn halva kuvandiga kiirlaenufirma, kust pea iga laenutaotleja saab positiivse vastuse isegi siis, kui tal on eelnevalt palju finantskohustusi või tal pole tegelikult piisavat sissetulekut.

Lisaks Raha24 tegutseb Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidiandja tegevusloa nr 4.1-1/62 alusel.

6. Aitame leida sobiva ärilaenu pakkuja

Teeme koostööd ärilaenu pakkujaga Ärilaen.ee ja ärilaenude võrdlejaga Furo, mis võimaldab äriklientidel sobivatel tingimustel rahastust saada ka juriidilise isikuna.

Tutvu oma võimalustega sisulehel: Raha24 ärilaen!

7. Panustame rohelisse mõtteviisi

Raha24 on roheline ja seda mitte ainult logo värvi poolest, vaid ka mõtteviisilt, näiteks me ei prindi kontoris dokumente, oleme liitunud GreenDice liikumisega, sorteerime usinalt prügi ja kogume energia tootmiseks kohvipuru. Muide, kas sa teadsid, et ühest tassitäiest kohvist allesjäänud kohvipuru biojäätmete hulka sorteerides, võib sellest toota nii palju energiat, et saaks täis laadida ühe telefoni või laelamp saaks põleda kaks tundi?

8. Aitame abivajajaid ja toetame sportlasi

Oleme toetanud väiksemaid ja suuremaid heategevusprojekte, sportlasi ning spordialasid, raskustes lastega peresid ja loomi. Näiteks oleme teinud koostööd Naerata Ometi MTÜ-ga, et toetada abivajajaid.

Õla oleme alla pannud ka kodutute varjupaigale, aidanud jõulude ajal peremehe armastuseta jäänud loomi, oleme olnud loomaaia puuma vaderiks, toetanud Saskia Alusalu ja Kristjan Ilvese sportlaskarjääri ja palju muud põnevat.

9. Areneme läbi kliendiküsitluste

Viime läbi regulaarseid kliendiküsitlusi, mille tulemusel lahendame probleeme ja saame jälile kitsaskohtadele, mida klientide hinnangul saaksime veelgi mugavamaks muuta. Tänu sellele tagasisidele ei pea kliendid laenutaotlust esitades alati saatma meile pangakonto väljavõtet, vaid saame tema laenule anda hinnangu ka e-MTA keskkonnas nähtavate sissetulekute põhjal. Samuti on täna võimalik kliendil laenu tagasimaksmiseks valida ise konkreetne kuupäev.

10. Hinnang teenuse kvaliteedile on hea

Teeme koostööd ainult parimate koostööpartneritega, mis tagab turvalise ja töökindla teenuse. Ka Raha24 kliendid on teenuse kvaliteediga kenasti rahul. Viimane kliendiuuring Raha24 teenuse kvaliteedile näitas, et lausa 92 protsenti vastanutest on hinnanud meie teenuseid „heaks“ või „väga heaks“. Viiepallisüsteemis on keskmine hinne meie teenuste kvaliteedile 4,4, mille üle oleme väga rõõmsad.

11. Regulaarsed loosimängud

Korraldame aastas keskmiselt ligi 20 kampaaniat ja loosimängu, millest kuulmiseks tasub olla uudiskirjade saajate seas ning hakata jälgima Raha24 Instagrami ja Facebooki profiile. Kui soovid enda autole näiteks uusi rehve või soovid õnne proovida rahaloosist, tasub silm peal hoida Raha24 sotsiaalmeedial.

12. Maksepuhkus kuni 6 kuud

Pakume oma klientidele vajadusel maksepuhkust kuni kuus kuud, mille alustamine erinevalt paljudest teistest krediidipakkujatest on tasuta. See tähendab, et valitud perioodil peab maksma ainult intressimakseid, kuid mingeid muid lisakulutusi maksepuhkusele minek kaasa ei too.

13. Propageerime rahatarkust

Propageerib oma klientidele rahatarkust. Selleks on meil kodulehele loodud Rahablogi, kus leidub nii kasulike nõuandeid finantsasjade korrastamiseks, kui ka näiteks huumoriga vürtsitatud Rahakrati arvamuslugusid.

14. Raha24 on paindlik ja sõbralik

Oleme paindlik ja sõbralik krediidiandja. Näiteks makseraskuste korral oleme koostöövalmid ning proovime leida koos kliendiga personaalse lahenduse. Me ei soovi olla laenuandja, kes kohtleb võlgu jäänud kliente nagu kurjategijaid. Meil on võimalus pakkuda ka laenulepingu refinantseeringut.

15. Pikk ajalugu ja palju kogemust

Ettevõtte loodi juba 2006. aastal, täpsemalt 11. oktoobril. Kuid avasime finantseenuse 14. detsembril ja see kuupäev tähistab ühtlasi ka meie sünnipäeva. Muideks kohe esimesel päeval väljastati ka esimene laen.

16. Raha24 numbrimaagia

Huvitava kokkusattumusena käib number 17 käib läbi ka külastavuse statistikast. Nimelt Raha24 veebilehte külastab igakuiselt keskmiselt 17 000 unikaalset kasutajat. Läbi aegade on registreerunud kokku üle 122 000 inimese.

Oleme viimase 5 aasta jooksul väljastanud tarbijatele üle 49 miljoni euro. Laenuportfelli suuruse poolest oleme kindlalt Eesti suuremate teenusepakkujate seas.

17. Raha24 meeskond

Oleme suhteliselt väike meeskond, kuid sellest hoolimata töökad ja tahtmist täis. Meie töökollektiivi kuulub tänase seisuga 18 oma ala spetsialisti.

Ettevõtte põhifuntsioonid on klienditeenindus, krediidianalüüs, IT-tugi, turundus, jurist.

Uuri ettevõttest rohkem veebilehelt www.bbfinance.ee

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa