Refinantseerimislaen

Refinantseerimis-laen

Võimalus probleemse laenu osamakse soodsamaks refinantseerida!

Refinantseeri kuni

72 kuuks

Lepingutasu

5%Raha24 laenulepingu refinantseerimine

Refinantseerimine on laenulepingu restruktureerimine, kus juba võlas laenu tagasimaksmiseks ja inkassonõuetest pääsemiseks võetakse selleks spetsiaalselt mõeldud refinantseerimislaen. Laenu refinantseerimise ainus eesmärk on probleemne laenuleping ümber struktureerida ning klient püsivast makseraskusest ja võlakoormast välja aidata.

NB! Refinantseerimislaen kustutab küll probleemseks muutunud laenu ja aitab inkassot vältida, kuid lihtsustatult öeldes vormistatakse kliendile uus laenuleping, mille kuumakse on vanast lepingust väiksem ja laenuperiood pikem.

Ava detailsem hinnakiri meie teenustest.


Refinatseerimislaenu tingimused

Refinantseerimislaenu näol on tegemist ühekordse ja vastutuleliku abimeetmena meie klientide abistamiseks rasketel aegadel.

Täpsemad tingimused ja eeldused:

  • refinantseerimist saavad taotelda ainult Raha24 kliendid, kelle nõue on võlas;

  • refinantseerimise perioodi pikkuseks on kuni 72 kuud;

  • lisandub lepingutasu 5%, mis arvutatakse laenujäägist ja jaotatakse võrdseteks osamakseteks;

  • refinantseeritavat laenulepingut ei tohi olla varasemalt refinantseeritud;

  • kliendil puuduvad aktiivsed inkassomenetlused BB Finance OÜ ees;

  • refinantseeritava laenu sissenõutavaks muutunud intress ja viivis kajastatakse refinantseerimislepingus muu kuluna ja jaotatakse võrdselt osamaksete vahel.

Refinantseerimine ei vabasta laenukohustusest ega -intressist, kuid annab võimaluse tekkinud makseprobleemidest lihtsamini välja tulla.

NB! Enne refinatseerimislaenu taotlemist uuri kindlasti tasuta maksepuhkuse tingimusi, mida pakume kuni 6 kuuks.


Raha24 pakub laenu refinantseerimist Sulle ise

Raha24 refinantseerimislaenu ei saa vabalt valitud hetkel taotleda - Raha24 pakub seda lisavõimalusena klientidele, kes refinantseerimist rahaasjade kordasaamiseks vajada võivad. Refinantseerimislaenu ainus kasutusviis on just Raha24-st võetud eelneva probleemse laenu likvideerimine. Refinantseerimislaenu ei saa kasutada koduremondiks, auto soetamiseks või teiste laenude nö kokkuliitmiseks.

Refinantseerimislaenu korral laenu kuumakse varasemaga võrreldes väheneb ja laenukoormus jaotub pikemale perioodile. Kõik selleks, et tekiks võimalus rahulikult rahaasjadesse kord luua ja finantsprobleemist lõpuks võitjana välja tulla!


Raha24 - turul juba üle 14 aasta

Oleme tarbijakrediiti pakkunud juba üle 14 aasta. Raha24 tegutsebFinantsinspektsiooniväljastatud krediidiandja tegevusloa 4.1-1/62 alusel.

Rahulolevaid kliente

üle 90 000

Väljastatud laene

ligi 270 000

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!

Vali sobiv laen ja esita taotlus