Veidi vähem kui 800 Raha24 kliendi hulgas läbi viidud uuringu* eesmärgiks oli välja selgitada, miks on laenusooviga just meie poole pöördutud. Alljärgnevalt toome välja viis populaarsemat põhjust, kuidas on Raha24 laenutooteid kasutatud.

Elul on kombeks meid aegajalt üllatada ning sageli nõuavad need väljaminekuid, mille jaoks pangakontol vahendeid ei ole. Raha24 läbiviidud kliendiküsitlusest selgus, millistel puhkudel inimesed enamasti laenu taotlevad.

Veidi vähem kui 800 Raha24 kliendi hulgas läbi viidud uuringu* eesmärgiks oli välja selgitada, miks on laenusooviga just meie poole pöördutud. Alljärgnevalt toome välja viis populaarsemat põhjust, kuidas on Raha24 laenutooteid kasutatud.

Enda või lähedase tervisemure lahendamiseks

Tervis on meie kõige kallim vara, kuid kahjuks võivad viivitamatut sekkumist nõudvad mured pere eelarvele ka väga rängasti mõjuda. Nii on Raha24 kliendid palunud laenuabi väga sageli just hambaarsti arve tasumiseks, jooksvate ravikulude katteks, tervise turgutamiseks aga ka lähedaste toetamiseks, kes on saanud mõne raske haiguse diagnoosi.

Kodu remondiks ja sisustamiseks

Remonttööd on kulukad, sellele ei vaidle ilmselt keegi vastu. Eriti keeruline on, kui remont tuleb ette võtta mõne õnnetuse tagajärjel, et kodu uuesti elamiskõlblikuks muuta. Samamoodi on suur väljaminek elamispinna sisustamine, mistõttu mitme järelmaksu asemel ongi hoopis mõistlikum mõelda Raha24 remondi- ja sisustuslaenu peale. Meie kliendid on laenuraha kasutanud näiteks kodu või suvila renoveerimiseks, lihtsamatest remonttöödeks, sisustuse ja tehnika ostmiseks ning korda tegemiseks aga ka senise elamispinna moderniseerimiseks tuppa vee toomise näol jms.

Auto soetamiseks või remontimiseks

Auto on paljudes Eestimaa nurkades ainukene vahend, millega kodust arsti juurde, tööle või toidupoodi saada. Nii ongi mitmed Raha24 kliendid nentinud, et ootamatult ülesöelnud sõiduvahendi korda saamiseks tuli kasutada krediidipakkuja abi. Kuna Raha24 autolaen ei sea masina vanusele, läbisõidule, kaskokindlustusele ja muule tingimusi, on paljud kasutanud ka võimalus selle abil endale liikumisvahend osta, sest suurpankade pakutav liising väljavalitud sõidukile ei kehtiks.

Laenumakse kalkulaator

100 €
10 000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse

Maailma avastamiseks

Öeldakse, et reisimine on investeering iseendasse ja eks aegajalt vajab igaüks keskkonnavahetust, et uue hooga ja paremate ideedega eluga edasi minna. Raha24 reisilaen on viinud mitmedki inimesed nende unistuste sihtkohtadesse ning pakkunud võimalust argipäevast puhata.

Igapäevaste kulutuste katmiseks

Eelnimetatu kõrval tuli aga küsitlusest välja ka tõsiasi, et kiire hinnakasv, millega palgad ei jõua sammu pidada, on viinud paljud inimesed keerulisse olukorda. Nii on laenu võtmise eesmärgiks sageli näiteks küttepuude soetamine, üüriarvete tasumine aga ka lihtsalt palgapäevani äraelamiseks esmavajaliku toidu ja olmekaupade soetamine.

Olgu põhjuseks tervisemure, kodu renoveerimine, sobiva sõiduvahendi soetamine või talveks küttepuude varumine, Raha24 jaoks on oluline, et teenus oleks kiire, kvaliteetne ning laenusoovija saaks oma võimalikele küsimustele klienditoelt asjaliku vastuse. Just seetõttu viimegi regulaarselt oma klientide seas läbi uuringuid ja küsime ka nende rahulolu kohta. Viimasel sellelaadsel kliendiuuringul selgus, et lausa 92% vastanutest peab meie pakutavate teenuste kvaliteeti heaks või väga heaks.

*Uuringus osalesid inimesed, kes on viimase viie aasta jooksul kasutanud vähemalt üht Raha24 laenutoodet. Kokku osales küsitluses 784 inimest, kellest 59-protsenti olid naised ja 41-protsenti mehed. Neist enamik olid vanuses 35-44. Uuringus osalejad olid pärit enamasti Harju-, Tartu-, Lääne-Viru-, Viljandi-, Võru- või Ida-Virumaalt. 90 protsenti vastanutest olid rahvuselt eestlased.

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa