Meil on suur rõõm teatada, et Raha24-l on uus logo ja visuaalne identiteet! Tõmbasime selga värske moodsama kuue ja lõime läikima oma kodu internetis, et veelgi lihtsamini alati sinu jaoks olemas olla. Kõik see hea, millega juba harjunud oled aga kaasaegses ja positiivsemas võtmes. Oleme seda muutust juba mõnda aega planeerinud ja nüüd on see lõpuks reaalsuseks saanud.

Tänu oma ustavatele klientidele on meil alati jõudu ja jaksu, et ajaga kaasas käia ning pidevalt arenedes pakkuda sulle parimat teenust koos positiivse kogemusega. Aja möödudes oleme kasvanud ja arenenud ning jõudnud ka oma iseloomus küpsemasse kohta, mis peegeldub ka meie uues visuaalis. Lihtne, kaasaegne ja avatult positiivne – värske näoga Raha24.

Kaasaegne identiteet

Uus logo on disainitud kaasaegsemaks ja dünaamilisemaks, et paremini kajastada meie ettevõtte olemust ja väärtusi. Selle loomisel arvestasime, et logo oleks hästi äratuntav ja meeldejääv, ning et see sobiks nii veebis kui ka trükistes. Lisaks uuele logole on meil ka uus visuaalne identiteet, mis koosneb uutest värvitoonidest, fontidest ja illustratsioonidest.

Muutused on olulised, sest need aitavad meil eristuda teistest ettevõtetest ja kajastada oma brändi paremini. Uus logo ja visuaalne identiteet on ka värskendav muutus meie jaoks. Loodame, et Raha24 uus logo ja visuaalne identiteet meeldivad sulle sama palju kui meile.

Töötame ka selle kallal, et Raha24 iseteenindus saaks värskema ja kaasaegsema välimuse. Soovime, et uus disain aitaks hõlpsamini navigeerida meie teenuste ja funktsioonide vahel ning annaks parema ülevaate sinu kliendikonto kohta. Oleme pühendunud tagama parimat kasutajakogemust meie klientidele. Ootame juba innukalt, et saaksime jagada uue ja parendatud iseteeninduse platvormi ning loodame, et see muudab sinu kogemuse meie teenuste kasutamisel veelgi suurepärasemaks!

Jälgi meie kodulehte ja sotsiaalmeediakanaleid, et näha, kuidas uus visuaalne identiteet järk-järgult kõigis meie kanalites kajastuma hakkab.

Raha24
Alati Sinu jaoks olemas

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa