Me teeme mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks võimalikult palju päringuid ja taustakontrolle ära juba ajal, mil sina meile taotlust esitad. Tänu sellele on meil valmidus väljastada väikelaenu summas kuni 2000 € ilma konto väljavõtteta.

Selleks, et antud mugavus päriselt realiseeruks tuleb teha ainult üks samm – genereerida tõend Maksu- ja Tolliameti e-teenuste keskkonnas (e-MTA).

Sissetulekute kinnitamine läbi e-MTA

Tõendi koostamiseks logige e-MTA-sse ja valige menüüst “Registrid ja päringud” ja sealt “Minu päringud” all olev menüüpunkt “Tõendite koostamine”.

Tõendi salvestamisel DigiDoc formaadis lisatakse sellele Maksu- ja Tolliameti digitempel, mis kinnitab, et tõendi on väljastanud Maksu- ja Tolliamet ning andmed sellel on autentsed ja usaldusväärsed.

Oleme tõendi koostamise selgitamiseks kokku pannud ka samm-sammulise juhendi.

Pangakonto väljavõtte saatmine

Kui sa ei soovi e-MTA kaudu tõendit genereerida, siis saad saata meile ka oma pangakonto väljavõtted kõikidest pankadest, kus sa omad arveldusarvet ja millelt sa teed tehinguid (näiteks maksad ostude eest kaupluses või igakuiseid arveid).

Väljavõtted tuleb genereerida BDOC formaadis (Digitaalselt allkirjastatud) ning saata need meie klienditeenindusele aadressil info@raha24.ee.

Kui soovitud summa ületab 2000 €

Kui soovitud laenusumma ületab 2000 € piiri, siis otsuse tegemiseks peame me hindama sinu krediidivõimekust veelgi põhjalikumalt. Saame seda teha üksnes pangakonto väljavõttel olevate sissetulekute/väljaminekute infot analüüsides. Näiteks, kui väljavõttel on juba mitme teise krediidiandja ees kohustused, siis tõenäoliselt me sulle väikelaenu väljastada ei saa.

Laenumakse kalkulaator

100 €
10 000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse

Laena alati vastutustundlikult

Hindame kõrgelt sinu aega ja privaatsust. Loodame iga väiksema või suurema arendusega muuta oma finantsteenus kiiremaks ja mugavamaks. Sellegipoolest me ei väsi meelde tuletamast, et Raha24 lähtub laenu andmisel ennekõike vastutustundliku laenamise põhimõttest.

Ole ka sina vastutustundlik laenaja ja kasuta krediiti vaid olulise vajaduse tekkimisel!