Pere eelarves iga kulutatud euro kohta täpse ülevaate omamine ei ole sendi saagimine, vaid esimene samm finantsvabaduse poole. Tutvustame sulle kolme vinget kodumaist platvormi, mis teevad eelarve pidamise automaatseks ning arvete tasumise vähem tülikamaks ja aega nõudvaks toiminguks.

Mõned kasutegurid, miks tasuks neid rakendusi proovida:

 • Tehnoloogia abil hoiad kokku palju aega ega pea täitma vanakooli Excelit. Kogu musta töö teeb rakendus sinu eest ise.
 • Leiad eelarves uusi säästukohti, mis võimaldab alustada näiteks investeerimisega või väljuda kiiremini olemasolevatest finantskohustustest.
 • Kõik arved on alati õigeaegselt tasutud ja arhiveeritud. Lõppeb e-postis sobramine.
 • Raha24 poolt kingitusena kaasa platvormide sooduskupongid 🙂

Alusta enda rahaasjade korrastamisega juba täna, sest parim aeg selleks oli eile. Ehk leiad endale siit uue lemmikäpi…

Bilance – äpp pangakontol toimuva jälgimiseks ja juhtimiseks

Rahvusvahelise ambitsioonidega Bilance on mobiilirakendus isiklike rahaasjade jälgimiseks. Bilance’i eesmärgiks on muuta oma rahaasjade juhtimine kõigile mugavaks ja arusaadavaks.

Rakendusega saad jälgida oma kulutusi täiesti automaatselt tänu turvalisele ühendusele rohkem kui 950 pangaga üle Euroopa, sh kõigi Eesti suuremate pankadega ja neopankadega nagu Wise ja Revolut. Rakendus kaardistab kasutaja abiga finantsharjumused ära ning uuendab edaspidi andmeid reaalajas. Samuti saad Bilance’s seada ja jälgida eelarveid, korduvaid makseid, säästumäära ja palju muud.

Bilance’i asutajate sihiks on aidata kaasa rahatarkuse levitamisele, pakkudes järjest rohkem personaalseid soovitusi kasutaja enda andmete põhjal ning seeläbi aidata inimestel teha paremaid finantsotsuseid.

Bilance tegutseb alates 2022. aasta algusest. Rakenduse andmevahetuse turvalisus vastab EL-i finantsjärelevalve standarditele.

 • Rakendus on saadaval nii iOS-i kui ka Androidi platvormile
 • Tulevikus lubatakse lisada ka tehisintellekti (abiga) koostatud personaalsed soovitused
 • Hind alates 2.00 €/kuus

Kasutajaks registreerimisel sisesta promokoodiks RAHA24 ning saad 3 kuud tasuta prooviperioodi!

Rohkem infot ja allalaadmine: bilanceapp.com

Perfi – võimalus maksta kõik kuuarved korraga 1 klikiga

Finantsplatvorm Perfi võimaldab sul koguda kõik oma igakuised arved ühte keskkonda ning tasuda nende eest ühe maksega. Nii jääb ära tülikas arvete otsimine erinevatest kanalitest ja sul on selge ülevaade oma igakuistest kuludest.

Teenuse teebki eriti mugavaks funktsioon, et kõikide arvete eest saab tasuda korraga. Siiski jääb Perfit kasutades sulle ka valik arvete ükshaaval tasumiseks. Platvorm võimaldab maksta erinevate igakuiste teenuste eest nagu elekter, vesi, gaas, prügivedu, küte, sealhulgas ka televisioon ja internet või isegi laenumaksed.

Samuti salvestab Perfi kõik sinu arved arhiivi ning kuvab need visuaalse graafikuna. Sellised lisafunktsioonid annavad hea võimaluse oma püsikuludel silma peal hoida ka pikema ajaperioodi jooksul. Nii on sul oma rahaasju lihtsam hallata ja planeerida.

 • Piiramatu arv arveid + arhiveerimise võimalus koos statistikaga
 • Soovi korral SMS-meeldetuletused
 • Perfi hind ainult 2.99 €/kuus

Kasutajaks registreerumisel sisesta sooduskoodi lahtrisse RAHA24 ning saad teenust testida tavapärasest kolm kuud kauem ehk kokku 6 KUUD TASUTA prooviperioodi!

Tutvu lähemalt kodulehel: www.perfi.ee

MyFinancier – platvorm rahaasjade juhtimiseks ja varade haldamiseks

Veel üks kodumaine ja igati turvaline platvorm, mis oskab iseseisvalt sinu pangakonto alusel grupeerida, millele ja kui palju sa raha kulutad. MyFinancieriga saad teada, kust sinu rahad tulevad ja kuhu nad kaovad, koostada eelarve ja jälgida selles püsimist ning hallata enda varasid ja kohustusi.

Tegu on põhimõttelt sarnase tööriistaga nagu Bilance, aga selle erinevusega, et rahaasjadesse saab minna rohkem süvitsi. Täiendavad võimalused nagu näiteks muude varade ja kohustuste lisamise võimalus peaks rahuldama ka kõige nõudlikumat kasutajat. Samuti saab ühe kasutaja alla lisada kogu leibkonna rahaasjad. MyFinancieri kasuks räägib hea kasutajamugavus. Nimelt rakenduse baasversioon on kasutatav täiesti tasuta ning saadaval ka eesti keeles. Olemas on ka ettevõtete suunatud pakett.

Ettevõte panustab tugevalt turvalisusse. MyFinancieri rakenduses asetatakse iga kasutaja finantsandmed kasutaja enda loodava krüptovõtmega lukustatud konteinerisse, mida ei saa avada keegi peale kasutaja enda.

 • Ühendavus kõigi tuntud Eesti pankadega
 • Töötab veebirakendusena. Äpina saadaval ainult Android platvormile Google Play’s
 • Baasversioon on tasuta. Põhipaketi hind 5.90 €/kuus

Makse sooritamisel ära unusta kasutada kupongi RAHA24. mis võimaldab tasulisi versioone (k.a kuldpaketti) 3 kuud täiesti tasuta proovida!

Uuri lähemalt kodulehel: www.myf.ee

 

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa