BB Finance perel on hea meel teatada, et oleme turule toonud uue finantsteenust pakkuva brändi, mis kannab nime HyBa. Loe lähemalt, mis on HyBa ja Raha24 finantsteenuste peamised erinevused ning kuidas need üksteist täiendavad!

HyBa tuleneb inglise keelesest fraasist Hyper Banking, mis on ühtlasi ka meie visioon tuleviku lihtsast ja selgesti arusaadavast finantsmaailmast.

Suuremaks eesmärgiks on muuta finantsteenuste tarbimine ja kasutamine kliendile nii mugavaks, et elu ilma HyBa-ta oleks raske ette kujutada.

CREDIT – paindlik krediidikonto

HyBa krediidikonto (ehk HyBa CREDIT) aitab mugaval viisil ootamatuteks olukordadeks valmis olla ning finantsilise kindlustunde luua. Tegemist on krediidiliini põhise finantsteenusega, mis on Raha24 väikelaenust mõnevõrra paindlikum toode.

CREDIT’it võib nimetada ka nö korduvkasutatavaks või vajaduspõhiseks laenutooteks. See on justkui virtuaalne krediitkaart. Kui vaja, siis kasutad ning mingeid lisakulusi konto akviitse hoidmisega ei kaasne.

Veelgi paindlikumad tingimused

CREDIT’i peamised tingimused:

  • Personaalne krediidilimiit: 300 – 2000 €
  • Maksimaalne laenuperiood: 60 kuud
  • Intressimäär: 1,5 – 3% kuus
  • Lepingu sõlmimise tasu: 0 €
  • Lepingu haldustasu: 0 €
  • Laenu väljastustasu: 0 €

Krediidikonto saad avada tasuta ja selle mitte-kasutamine on püsikulu- ja kohustustevaba. Nii on Sul olemas kindel rahatagavara ning teadmine, et vajaduse tekkimisel saad krediiti alati kasutada.

Eraldi esiletõstmist väärib ka paindlik tagasimaksegraafik ning kiire ja mugav lisalaenu võimalus. Osamakseid saad teha sellises tempos nagu Sulle kõige mugavam on. Aega on selleks kuni 60 kuud. Minimaalne osamakse on 1/60 kasutusse võetud krediidist + intress.

Intressi maksad ainult kasutatud summadelt

Krediidikonto avamisel seame Sulle sissetulekutest ja tänastest finantskohustustest lähtuvalt Sinu isikliku personaalse limiidi vahemikus 300-2000 eurot, millest intressi al 1,5% kuus maksad ainult kasutatud summadelt.

Näiteks kui Sinu personaalne limiit on 1000 eurot ja sa võtad kasutusse sellest korraga 400 eurot, jääb Sulle veel 600 eurot kontole reservi. Olles kasutanud, vaid osa limiidist, rakendub intress vaid kasutuses olevale summale ehk käesoleva näite puhul 400 eurole.

Vastavalt personaalse limiidi suurusele on Sul võimalik teha kontolt väljamakseid just selles summas, mis parasjagu tarvis on. Kanna kontole kasvõi igapäev näiteks 30 eurot. Minimaalne väljamakse summa on 1 euro. Välja saab korraga kanda ka kogu limiidi.

Meelerahu lisab ka see, et erinevalt traditsioonilistest krediitkaartidest (mida pakuvad pangad), HyBa’ga ei kaasne igakuised hooldus- või haldustasusi. Tegemist on justkui virtuaalse krediitkaardiga. Kokkuvõtvalt võib öelda, et HyBa kannab endas krediitkaardi mugavust ilma järjekordse plastikkaardita Sinu rahakotis.

Raha kohe kätte 24/7

Tänu automatiseeritud laenuväljastusele ning välkmaksetele saad krediiti kasutusele võtta ööpäevaringselt – olenemata päevast ja kellaajast. Olgu Sinu arveldusarve Swedbankis, SEB’is, LHV’s või Coop Pangas – raha jõuab Sinu pangakontole minutitega. See teeb HyBa’st sõna otses mõttes 24/7 toimiva finantsteenuse. Kõik töötab nagu kellavärk. Saada raha enda pangakontole kasvõi kassajärjekorras seistes.

Mis on HyBa’s teisiti kui Raha24’s

Kui soovid teha ühe konkreetse suuremat sorti väljamineku, siis Raha24 väikelaen sobib endiselt selleks väga hästi. HyBa oma paindlikkuse ja mobiilsusega on mõeldud rohkem kiireloomuliste väljaminekute finantseerimiseks.

HyBa CREDIT’i erinevused Raha24 ees on järgmised:

  • Osamaksed Sinu valitud tempos. Vabadus otsustada, kas püsid minimaalsete osamaksete graafikus või maksad summa tagasi näiteks kohe.
  • Kui Sinu limiidis on kasutamata krediiti, siis lisalaenu võtmine käib mõne klikiga.
  • Leping on tähtajatu. Tegemist on justkui rahatagavaraga. Kui krediidikonto loodud, siis laenutaotluse protsessi rohkem läbima ei pea.
  • Puudub lepingutasu