Talverehvide vahetamise hooaeg on alanud ja Sinu auto vajab uusi rehve. Raha24 hoolib turvalisusest ja aitab Sinu autole alla panna uued talverehvid!

Anname ära ühele õnnelikule jooksu kvaliteetseid ja turvalisi Goodyear talverehve. Võitja saab oma autole sobivad rehvid väärtuses kuni 600 € ise välja valida goodyear.eu talverehvide valikust.

Loosimises osalevad kõik Raha24 uued ja olemasolevad kliendid, kes ajavahemikus 01.11.2022 kuni 14.11.2022 registreeruvad Raha24 kliendiks veebilehel www.raha24.ee, uuendavad oma kliendiandmeid või osalevad laenu taotlemise protsessis. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja esitada laenutaotlust või sõlmida laenulepingut (laenulepingu sõlmimise korral võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest).

Sinu turvaliste valikute eest seisab Raha24!

Raha24 – alati Sinu jaoks olemas!

Kampaania on lõppenud!

Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear talverehvid” on lõppenud ning fortuuna on oma töö teinud.

Võitjaks osutus Riho K.

Palju õnne ja turvalisi kilomeetreid!

Kampaania põhitingimused

1. Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear talverehvid” (edaspidi Kampaania) viiakse läbi Raha24 kodulehel (edaspidi Toimumiskoht).

2. Kampaania toimumise periood 01.11-14.11.2022 (edaspidi Kampaania periood).

3. Loosimine leiab aset 16.11.2022.

4. Kampaania auhinnaks on uued Goodyear talverehvid (edaspidi Auhind) väärtuses kuni 600 €, mille saab võitja ise välja valida Goodyear kodulehelt. Kui võitja valib välja Auhinna maksimaalsest väärtusest kõrgema hinnaga rehvid, siis tasub võitja puuduva osa ise juurde. Kui valitud rehvide väärtus on väiksem kui Auhinna maksimaalne väärtus, siis vahet võitjale ei kompenseerita.

5. Kui võitja on Auhinna välja valitud siis Korraldaja organiseerib, et Auhind jõuaks võitja poolt valitud Goodyeari edasimüüja juurde. Edasimüüjate asukohad on leitavad siit.

6. Võitja peab Auhinnale valitud edasimüüja juurde järele minema ise.

7. Rehvivahetuse eest tasub võitja.

8. Auhinna üleandmiseks vajab Korraldaja Osalejalt järgmisi andmeid: võitja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja isikukood (vanuse kontrollimiseks).

Tutvu kampaania üldtingimustega