Raha24 rehviloos tuleb taas! Kui su autol oleks hädasti vaja uusi talverehve, siis tea et juba loetud päevade pärast aitame ühel õnnelikul autojuhil hankida tuttuued Goodyear talverehvid. Auhinna võitmiseks tuleb osaleda meie loosimängus!

Anname ära ühele õnnelikule jooksu kvaliteetseid ja turvalisi Goodyear talverehve. Võitja saab oma autole sobivad rehvid väärtuses kuni 700 € ise välja valida goodyear.eu talverehvide valikust.

Loosimises osalevad kõik Raha24 uued ja olemasolevad kliendid, kes ajavahemikus 30.10.2023 kuni 12.11.2023 registreeruvad Raha24 kliendiks veebilehel www.raha24.ee, kinnitavad oma kontaktandmeid või osalevad laenu taotlemise protsessis. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja esitada laenutaotlust või sõlmida laenulepingut (laenulepingu sõlmimise korral võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest).

KAMPAANIA ON LÕPPENUD! Talverehvid võitis Janek J. Palju õnne Sulle ja turvalisi kilomeetreid!

Kampaania põhitingimused

1. Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear talverehvid” (edaspidi Kampaania) viiakse läbi Raha24 kodulehel (edaspidi Toimumiskoht).

2. Kampaania toimumise periood 30.10.2023-12.11.2023 (edaspidi Kampaania periood).

3. Loosimine leiab aset 14.11.2023.

4. Kampaania auhinnaks on uued Goodyear talverehvid (edaspidi Auhind) väärtuses kuni 700 (seitsesada) eurot, mille saab võitja ise välja valida Goodyear kodulehelt. Kui võitja valib välja Auhinna maksimaalsest väärtusest kõrgema hinnaga rehvid, siis tasub võitja puuduva osa ise juurde. Kui valitud rehvide väärtus on väiksem kui Auhinna maksimaalne väärtus, siis vahet võitjale ei kompenseerita.

5. Kui võitja on Auhinna välja valitud siis Korraldaja organiseerib, et Auhind jõuaks võitja poolt valitud Goodyeari edasimüüja juurde. Edasimüüjate asukohad on leitavad siit.

6. Võitja peab Auhinnale valitud edasimüüja juurde järele minema ise.

7. Rehvivahetuse eest tasub võitja.

8. Auhinna üleandmiseks vajab Korraldaja Osalejalt järgmisi andmeid: võitja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja isikukood (vanuse kontrollimiseks).

Tutvu kampaania üldtingimustega

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa