Raha24 ja finantsplatvorm furo on ühendanud jõud, et tuua klientideni uusi ja paremaid võimalusi ärilaenude sektoris. Aga mis on selle koostöö olemus ja milliseid eeliseid toob see ettevõtjatele? Jagame Äripäevas ilmunud artiklit muutmata kujul.

Koostöö taust

Eesti tarbimislaenude turul tuntud nimi Raha24 on täheldanud kasvavat huvi ärilaenude vastu. Sellest ajendatuna otsustas ettevõte leida partneri, kelle poole ärilaenu huvilisi suunata. Furo, kus on kokku kogutud üle 20 laenupakkuja, osutus ideaalseks partneriks mitmel põhjusel, sealhulgas nende laia rahastamisvõimaluste spektri ja professionaalse ning sõbraliku teeninduse tõttu.

Furo, mis on aktiivselt laiendanud oma turunduskanaleid, näeb Raha24-s väärtuslikku partnerit, eriti kaasturunduse alal. Raha24 tugev brändituntus eraklientide seas ja furo paindlikkus ettevõtete finantseerimisel loovad sünergia, mis võimaldab mõlemal ettevõttel pakkuda oma klientidele lisaväärtust.

Kliendi kasu ja koostöö eelised

Raha24 näeb koostöös furoga võimalust pakkuda oma klientidele alternatiivseid lahendusi, muutudes seeläbi paindlikumaks ja “targemaks” krediidiandjaks. Furo platvormi kaudu saavad kliendid ühe taotlusega mitmeid erinevaid pakkumisi, säästes nii aega kui ka raha. Furo jaoks on koostöö eelisteks Raha24 brändituntus ja kvaliteetne veebiliiklus, mida ettevõte oma tugeva otsingumootori turunduse kaudu pakub.

Kliendid, kes otsivad ärilaenu võimalusi, leiavad furo kaudu turu parimad rahastamisvõimalused. Koostöö pakub lisaks mugavust ja potentsiaalset raha ning aja säästu. Samuti pääsevad kliendid ligi furo pakutavatele tasuta konsultatsioonidele.

Konkurentsivõime ja tulevikuplaanid

Raha24 soovib, et nende veebilehe külastajad saaksid kasulikku informatsiooni või praktilist abi ka muudel rahaga seotud teemadel. Selle tarbeks on nad käivitanud oma kodulehel rahatarkust propageeriva Rahablogi. Samas kui furo keskendub pakkumiste laiendamisele ja klientidele parimate finantseerimisvõimaluste pakkumisele.

Koostöö aitab mõlemal ettevõttel parandada oma konkurentsivõimet turul. Raha24 saab olla pildis ärilaenude segmendis, isegi kui nad ise juriidilistele isikutele laenu ei väljasta. Furo, kes soovib jõuda kõikide finantseerimisest huvitatud ettevõteteni, näeb koostöös võimalust suurendada oma nähtavust ja klientuuri.

Pikaajaliselt loodavad mõlemad ettevõtted, et koostöö aitab neil kasvatada oma tuntust ja kinnistada oma positsiooni Eesti finantsmaastikul. Koostöö Raha24 ja furo vahel illustreerib, kuidas ettevõtted saavad ühendada jõud, et pakkuda klientidele laiemat teenuste valikut ja paremaid võimalusi, toetades samal ajal üksteise kasvu ja arengut finantsturul.

Tutvu Raha24 ärilaenu pakkumisega!

Väikelaen suuremaks väljaminekuks
Sinu personaalne laenupakkumine ootab
Vaatan lisa