Suverehvide vahetamise hooaeg läheneb ja Sinu auto vajab hädasti uusi rehve. Raha24 hoolib Sinu turvalisusest ja aitab Sinu autole alla panna uued suverehvid!

(Loosimäng on lõppenud!)

Anname ära ühele õnnelikule jooksu kvaliteetseid ja turvalisi Goodyear suverehve. Võitja saab oma autole sobivad rehvid väärtuses kuni 600 € ise välja valida goodyear.eu suverehvide valikust.

Loosimises osalevad kõik Raha24 uued ja olemasolevad kliendid, kes ajavahemikus 13.03.2023 kuni 26.03.2023 registreeruvad Raha24 kliendiks veebilehel www.raha24.ee, uuendavad oma kliendiandmeid või osalevad laenu taotlemise protsessis. Kampaanias osalemiseks ei ole vaja esitada laenutaotlust või sõlmida laenulepingut (laenulepingu sõlmimise korral võib lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates selle sõlmimisest).

Kampaania põhitingimused:

  1. Kampaania “Ära anda tuttuued Goodyear suverehvid” (edaspidi Kampaania) viiakse läbi Raha24 kodulehel (edaspidi Toimumiskoht).
  2. Kampaania toimumise periood 13.03-26.03.2023 (edaspidi Kampaania periood).
  3. Loosimine leiab aset 28.03.2023.
  4. Kampaania auhinnaks on uued Goodyear suverehvid (edaspidi Auhind) väärtuses kuni 600 €, mille saab võitja ise välja valida Goodyear kodulehelt. Kui võitja valib välja Auhinna maksimaalsest väärtusest kõrgema hinnaga rehvid, siis tasub võitja puuduva osa ise juurde. Kui valitud rehvide väärtus on väiksem kui Auhinna maksimaalne väärtus, siis vahet võitjale ei kompenseerita.
  5. Kui võitja on Auhinna välja valitud siis Korraldaja organiseerib, et Auhind jõuaks võitja poolt valitud Goodyeari edasimüüja juurde. Edasimüüjate asukohad on leitavad siit.
  6. Võitja peab Auhinnale valitud edasimüüja juurde järele minema ise.
  7. Rehvivahetuse eest tasub võitja.
  8. Auhinna üleandmiseks vajab Korraldaja Osalejalt järgmisi andmeid: võitja ees- ja perekonnanimi, e-posti aadress ja isikukood (vanuse kontrollimiseks).

Tutvu kampaania üldtingimustega SIIT!

Rehviloosi võitja on selgnud!

Fortuuna on oma töö teinud ning võitjaks osutus Veiko P.

Palju õnne võitjale veelkord ning turvalisi kilomeetreid!