Selleks, et saaksime teha kaalutletud laenuotsuseid, peame me hindama, et Sinu soovitud laenusumma oleks Sulle tagasimaksmiseks ka jõukohane. Me teeme Sinu mugavamaks ja kiiremaks teenindamiseks võimalikult palju päringuid ja taustakontrolle ära juba samal ajal, kui Sina meile taotlust esitad. Tänu sellele saame näiteks väljastada väikelaene summas kuni 2000 € ilma sissetulekute tõendamiseta kiirelt ja mugavalt juhul, kui oled jätkanud sissemakseid II pensionisambasse. Kui me vajame laenu väljastamiseks ja maksevõime hindamisel kinnitust Sinu piisavate sissetulekute kohta, siis anname seda Sulle laenu taotlemise protsessis teada ning meie klienditeenindus võtab Sinuga ühendust.

Kui Sul pensionisamba sissemaksed puuduvad, siis peame me hindama Sinu sissetulekute suurust. Selleks on vaja, et Sa edastad meile oma:

1) sissetulekute tõendi läbi e-MTA portaali või

2) oma kõikide pangakontode väljavõtted, milles kuvatakse lisaks ka kogu Sinu kõikide tehtud väljaminekute info.

Sissetulekute kinnitamine läbi e-MTA

Selleks, et hinnata, kas Sul on püsiv ja piisav sissetulek, on Sinu jaoks mugavaim genereerida tõend läbi Maksu- ja Tolliameti e-teenuste keskkonna – e-MTA. Tõendi koostamiseks logige e-MTAsse ja valige menüüst Registrid ja päringud ja sealt Minu päringud all olev menüüpunkt Tõendite koostamine. Tõendi salvestamisel DigiDoc formaadis lisatakse sellele Maksu- ja Tolliameti digitempel, mis kinnitab, et tõendi on väljastanud Maksu- ja Tolliamet ning andmed sellel on autentsed ja usaldusväärsed.

Oleme tõendi koostamise selgitamiseks kokku pannud ka samm-sammulise juhendi.

Pangakontode väljavõtete saatmine

Kui Sa ei soovi e-MTA kaudu tõendit genereerida, siis saad saata meile ka oma pangakonto väljavõtted kõikidest pankadest, kus Sa omad arveldusarvet ja millelt Sa teed tehinguid (näiteks maksad ostude eest kaupluses või igakuiseid arveid).

Väljavõtted tuleb genereerida BDOC formaadis (Digitaalselt allkirjastatud) ning saata need meie klienditeenindusele aadressil info@raha24.ee.

Meie klienditeenindus hindab kõiki Sinu sissetulekuid ning väljaminekuid ja kohustusi ning annab Sulle teada, kas me saame pakkuda Sulle soovitud summas ja perioodiks raha24 väikelaenu.

Kui taotletav summa ületab 2000 €

Kui soovitud laenusumma on üle 2000 €, siis laenu menetlemisel peame me hindama Sinu enda huvides kõiki Sinu sissetulekuid ja väljaminekuid veelgi põhjalikumalt. Saame seda teha vaid kõikide olemasolevate kontode pangakonto väljavõttetel olevaid sissetulekute ja väljaminekute infot analüüsides. Näiteks, kui väljavõttel on juba mitme teise krediidiandja ees olevad kohustused, siis me uut laenu Sulle ei väljasta.

Laenumakse kalkulaator

100 €
5000 €
5 kuud
60 kuud
Sinu kuumakse

Laena alati vastutustundlikult

Hindame kõrgelt Sinu aega ja privaatsust. Loodame iga väiksema või suurema arendusega muuta Sinu elu paremaks ja taotlusele kuluvat aega lühemaks. Kuid ei me ei väsi oma klientidele meelde tuletamast, et lähtume Raha24-s laenu andmisel ennekõike vastutustundliku laenamise põhimõttest.

Ole ka Sina vastutustundlik laenaja! Laen on finantskohustus ja laena raha vaid olulise vajaduse tekkimisel.