Raha24 märkab abivajajaid

#Raha24

Raha24 märkab abivajajaid

Raha24 on läbi aastate toetanud erinevaid väiksemaid ja suuremaid heategevusprojekte, abivajajaid, spordialasid ja sportlasi.

Meie soov ettevõttena on olla vastutustundlik krediidiandja ja seda nii kõikidele meie klientidele laenude väljastamisel kui ühiskonnale laiemalt. Kui klientide laenuotsuseid tehes lähtume oma igapäevatöös kliendi taotlust läbi vaadates personaalselt ja vastutustundliku laenamise põhimõttest, siis lisaks püüame oma panuse anda ka ühiskondliku ja sotsiaalse vastutuse põhimõttest lähtuvalt.

Selleks, et ühiskonnale maksimaalselt tagasi anda, oleme aegade jooksul toetanud väga erinevaid projekte - loomi, puudustkannatavaid inimesi, sportlasi, omatöötajate püüdlusi spordi ja tervise osas ja andnud panuse ka loodussäästlikkuse edendamisse.

Mõned Raha24 poolt toetatud projektidest

 • 2020 a detsembris tegime 3000 eurose annetuse Robertile invalifti soetamiseks. Tutvu Roberti looga siin.

 • 2019-2020 hooajal alustasime Suusaliidu kaudu Otepää maailma karika etapi ja ühtlasi ka Eesti kahevõistleja ja suusahüppaja Kristjan Ilvese toetamist.

 • Perioodil 2018-2020 toetasime üht tuntumat ja edukamat Eesti sportlast Saskia Alusalu. Sel perioodil osales Saskia nii taliolümpiamängudel, kust ta tõi Eestile väga hea tulemuse kui ka pärjati 2018 aasta naissportlaseks. Loe artiklit Saskiast ja meie koostööst.

 • Igal aastal jõulude ajal on meie ettevõtte töötajad soovinud isiklikult panustada erinevatesse heategevusprojektidesse. Koos annetades saame kokku suurema summa ning võimaluse rohkem panustada abivajajateni jõudmiseks.

  2019 aastal toetasid meie omatöötajad kui ka ettevõte pani õla alla Tallinna Hoolekande Keskuse kodutute varjupaiga toetamisele.


  2018 jõulude ajal annetasime aga kodutute loomade heaks ja tegime neile kingitusi samuti töötajate ja ettevõtte ühise panustamise abil.

  Kui ka Sina soovid loomi abistada, siis infot varjupaikade kohta leiad kõige paremini siit.

 • 2017 aastal toetasime nii MTÜ-d Laste ja Noorte Kriisiprogrammi kui ka MTÜ-d Igale Lapsele Pere.

 • BB Finance Group’i ettevõtted töötavad loodussäästlikkust põhimõttest lähtuvalt. Me kogume pakendeid, püüame vältida liigset printimist, oleme kogunud riideid ja raamatuid taaskasutuseks ning teinud palju muudki. Näiteks novembris 2019 oli meie kontoris käimas suur kohvipuru kogumise aktsioon. Lõime käed Pauligiga ning kogusime kasutatud kohvipuru, millest toodeti rohelist elektri energiat ning toodetud energia annetati Haiba Lastekodule. Kontori peale kogusime kokku ca 20kg kasutatud kohvipuru! Loe kohvipuru kogumise aktsioonist.

 • Aastatel 2011 ja 2012 oli Raha24 Eesti kardispordi meistrivõistluste peatoetaja. Vaata videot!

 • Aastal 2011 olime Tallinna Loomaaias elava puuma vaderiteks.


Märka Sinagi enda ümber toimuvat ja ulata abikäsi abivajajale. Tea, et vahel piisab aitamiseks vaid ka naeratusest.

Olge rõõmsad, naeratage ja maailm naeratab teile vastu!

Raha24 – Alati Sinu jaoks olemas!


Veel samadel teemadel

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
2 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!