Lisalaen

Natuke jäi puudu? Taotle lisaleanu personaalse krediidilimiidi ulatuses

Lisalaen on Raha24 laenutoode, mida saab vajaduse tekkimisel personaalse krediidilimiidi ulatuses omale taotleda juba kehtiva laenulepingule lisaks. Lisalaenu olulisemaks märksõnaks on “personaalne krediidilimiit”, ehk olemasolev laenujääk ja lisalaenu summa saavad jääda personaalse laenulimiidi piiridesse.

See tähendab, et lisalaenu taotlemisel arvestatakse juba kehtiva laenu põhiosa ja kasutatud aja eest intressid uude laenulepingusse.

Lisalaen on suurepärane võimalus ootamatuks rahavajaduseks usaldusväärse laenupakkuja juures, kellega juba varasemalt head ja toimivad lepingulised suhted. Küll aga peab arvestama, et lisalaen tähendab laenukohustuse pikenemist. Mõtle vajadus enne taotluse esitamist enda jaoks kindlasti läbi - lisaks veendu, et oled valmis uuenenud tingimustel laenukohustust kandma.


Kuidas saab taotleda lisalaenu?

Raha24 on tuntud eelkõige kiiruse, mugavuse ja madalate intresside poolest, sestap on ka kõik Raha24 teenused ja toimingud kliendi jaoks võimalikult kiireks ja mugavaks tehtud.

Nii nagu teistegi Raha24 laenuteenuste puhul, on ka lisalaenu taotlemine lihtne ja käib kõige kiiremalt ja mugavamalt läbi Raha24 personaalse kliendikonto iseteeninduses:

  • Logi Raha24 iseteenindusse parooli, mobiili või panga abil;

  • Esita lisalaenu taotlus. Taotlust saad esitada maksimaalselt omale personaalselt saadud krediidilimiidi ulatuses.

Taotlus vaadatakse üle ning sellest lähtuvalt sõlmitakse Sinuga uus laenuleping, mis hõlmab varasemat kehtivat laenu ning uut lisanduvat laenusummat. Pärast lepingu sõlmimist saad raha kontole juba ühe tööpäeva jooksul.

Lisalaenu saamiseks peavad varasemad laenu tagasimaksed olema edukalt laekunud. Lisaraha saamise teenust saab kasutada vajadusepõhiselt ja personaalse limiidi ulatuses nii mitu korda kui vajalik.


Millal võtta lisalaenu?

Lisalaen on võimalus vajadusepõhiseks lisarahaks oma personaalse krediidilimiidi kasutamata osa piires. Nagu mistahes muu laenuga, tuleb ka lisalaenu puhul otsus enda jaoks läbi kaaluda ning teadvustada, et varasemalt võetud laenukohustus lisalaenu võrra suureneb ning tagasimakseperiood pikeneb.

Lisalaen ei aita aga majanduslike probleemide ja makseraskuste korral - majandusliku vajaduse korral küsi Raha24 maksepuhkust ning võta ühendust meie laenuspetsialistidega.

Lisalaen on Sinu võimalus mugavaks ja kiireks lisarahaks juba laenulepingut omades ja juba tuttava laenuandja juures - nii saad hoida rahaasjad ja laenuhalduse kõik ühes kohas.

Kui vajadus tekib, on Raha24 lisalaenu taotlemise protsessi Sinu jaoks iseteeninduses kiireks ja lihtsaks teinud.

Vajadusel uuri rohkem meie klienditeeninduselt.

Vali summa
100 €
5000 €
Vali periood
5 kuud
60 kuud
Osamakse
0 €
Arvutus on ligikaudne ja võib erineda Sulle pakutavatest tingimustest!


Vali sobiv laen ja esita taotlus